wspolpraca

Otaczająca nas codzienność wcale nie musi być szara i monotonna. Chcielibyśmy móc pomalować od nowa każde wnętrze, każdą ścianę. Wiemy jednak, że jest to niemożliwe dlatego malujemy obrazy. Powielamy ponadczasowe piękno, a także sami je kreujemy. Ponieważ wiemy również, że nie jesteśmy w tym odosobnieni, dlatego też stworzyliśmy kilka propozycji współpracy dla tych wszystkich, którzy tak jak my, tą naszą codzienność kreują.

Artyści plastycy

Gorąco zachęcamy do współpracy wszystkich tych, którzy „mają coś do powiedzenia”- kolorem i pędzlem. Od osób, które chciałyby zaprezentować swoja twórczość na łamach naszego portalu, oczekujemy przede wszystkim pasji i profesjonalizmu. Artysta, z którym podejmujemy współprace, zostaje umieszczony w naszym indeksie, wraz z krótką notką biograficzną i zdjęciem. Twórczość malarza będzie prezentowana cyklicznie w dziale „prace autorskie”. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przysłanie zdjęć swoich prac, wraz z ich krótkim opisem.

Projektanci wnętrz, dekoratorzy

Gorąco zapraszamy do współpracy wszystkich „pejzażystów wnętrz”. W naszej galerii znajdą Państwo bogaty wybór światowej sławy dzieł sztuki, które mogą być doskonałym uzupełnieniem Państwa pracy. Największe jednak dzieła niekoniecznie muszą być najlepszym rozwiązaniem, kiedy wybór nieprzemyślany. Ufamy, że Państwa wybory zawsze będą trafne, gdyż koncepcja „pejzażu” należy właśnie do jego autora. Nie mniej jednak zdarzyć się może, że Państwa projekt będzie wymagał indywidualnego rozwiązania, którego nie znajdziecie w galerii Wielkich Mistrzów, ani we współczesnym malarstwie. Chcielibyśmy wówczas móc wspólnie z Państwem tych rozwiązań poszukiwać, odkrywać i je stwarzać. Łączy nas wspólna pasja więc sądzimy, że razem może udać się nam o wiele więcej.
Oferujemy zatem Państwu poza wymierną satysfakcją z naszej współpracy, profesjonalną obsługę, niebanalne rozwiązania i wiedzę.
Oczekujemy, że współpraca z Państwem będzie dla nas inspiracją i pozytywnym doświadczeniem.